Ubytování a strava na podzimním setkání legend 2022

Vážení a milí,

termín podzimního setkání se nám neúprosně blíží a tak finišujeme i s přípravami, včetně ubytování a stravy.

V pátek na motokárách v Písku bude již jako tradičně otevřena celý den restaurace, takže zde je jídlo jasné. Po skončení se většina přesune na ubytování na Zvíkově, kde je večeře formou grilování a balíčku na jídlo ve stejné ceně jako na jaře – tedy 500,- Kč za osobu, v rámci grilování budou k dispozici dva druhy polévky, buřty, klobásy, maso a zelenina. Jako každý rok bude i večerní překvapení od pořadatelů. Pro ostatní, kdo se budou přesouvat přímo do Bechyně, bude již od pátečního večera k dispozici na letišti stánek – Pit stop gril s Petrem Hynkem a Týnkou Hynkovou.

V sobotu je tak jasné, že se o nás všechny bude starat opět Týnka s Petrem a jejich stánek. Pro ubytované na Zvíkově je k dispozici snídaně a zde potřebuji, aby ti, kdo tak ještě neudělali a budou chtít snídani, nahlásili, kterou snídani ze 3 variant si vybrali – teplá, studená nebo zdravá. Cena snídaně je 150,- Kč za osobu.

Platba ubytování, večeří a snídaní je opět na účet – 2020550017/3030

Jako variabilní symbol prosíme uvádějte číslo chatky, které jsme Vám sdělili, případně startovní číslo, do poznámky prosíme jméno posádky.

Děkujeme moc Zora a Honza