Archiv rubriky: Rally Legend 2024

Podzimní setkání legend 2024

Jak jsme již informovali na jarním setkání legend v Bechyni, podzimní setkání legend se tentokrát mění spíš v letní setkání legend. Z důvodu ukončení provozu Adventure landu k 30.9.2024 jsme nenašli jiný možný termín než víkend 31.8.-1.9.2024. I z toho důvodu, že se bude jednat nejspíš o poslední možnost zajezdit si na této trati, rozhodli jsme se tento termín využít.

Přihlášky na podzimní/letní setkání legend 2024 jsou již spuštěny a o dalším Vás budeme informovat

Děkujeme všem za super víkend na jarním setkání a těšíme se na Vás všechny na tom podzimně-letním

Zora a Honza

Startovní listina k datu 29.5.2024

1 – Václav Pech – František Šimek – Porsche 911

2 – Milan Zapadlo – Luboš Navrátil – Škoda

3 – Pavel Šofr – Ford Cosworth

4 – Jiří Černý – Dalibor Moravec – Peugeot 309 Gt

5 – Vladimír Berger – Škoda Favorit

6 – Otakar Zenkl – Jan Bosek – Škoda Favorit

7 –  Marcel Tuček – Vrba – Škoda 130 LR

8 – Jiří Boček – BMW

9 – Tomáš Fuchs – Josef Stočes – Alfa Romeo

10 – Jiří Moskal – Jiří Moskal – VW Golf

11 – Miroslav Sova – Jan Sova – Alfa Romeo

12 – Ivan Rejmon – Jiří Polák – Trabant

13 – Václav Polívka – Jan Hájek – Škoda 110 L

14 – Roman Farka – Míra Šmídl – Fiat 130 TC Abarth

15 – Miroslav Hošek – Jan Rúta – BMW

16 – Karel Pletka – Josef Čermák – Porsche Cayman

17 – Vlastimil Suk – Eva Suková – Suzuki Swift

18 – Eugen Šaloun – Jiří Horák – BMW

19 – Jiří Achs – Tomáš Achs – BMW

20 – Martin Šenkýř – Jiří Smejkal – Honda

21 – Ladislav Hubálek – Štěpán Kaděra – BMW

22 – Petr Müller – Jana Müllerová – BMW

23 – Jan Watzek – Jan Watzek – Renault Clio

24 – Vlastimil Suk – Markéta Suková – Suzuki Swift

25 – Luboš Krameš – Eršek – Škoda Rapid

26 – Vlastimil Pocar – Vendulka Šilhánová – Škoda Rapid

27 – Tomáš Krédl – Lucie Krédlová – Škoda 130 LR

28 –  Roman Petr – Simona Tazlerová – Škoda Felicia

29 –  Josef Cvejn – Iva Cvejnová – Suzuki Swift

30 – Jan Kulich – Václav Duchek – BMW

31 – Tomáš Němec – Pivoa Rumpijem – BMW

32 – Petr Šindelář – Lukas Domonkos – Renault Clio RS

33 – Lukáš Cvejn – Ondřej Vrba – Suzuki Swift

34 – Pavel Procházka – Nikol Reissová – Citroen Saxo

35 – Marek Vaňha – Peugeot 106

36 – Jan Řezáč – Pepa Blecha – BMW

37 – Daniel Bartoš – Jakub Linhart – BMW

38 – Jakub Rába – Jakub Vodička – BMW

39 – Petr Němec – Tomáš Marný – BMW

40 – Eliška Šalounová – Leontýna Vacková – BMW

41 – Martin Fencl – Jindra Kodl – Škoda Octavia

42 – Zdeněk Frühauf – Lucie Čížková – Ford

43 – Filib Sieber – Nela Güntherová – Ford

44 – Martin Vašenda – Ford

45 – Libor Gutt – Ford

46 – Radek Gutt – Ford

47 – Václav Hampl – Viktor Hampl – Ford

48 – Dan Šarvaš – Ford

49 – Miroslav Jílek – BMW

50 – Martin Štencl – Eliška Šalounová – BMW

51 – Denisa Dolanová – Julie Rajtová – BMW

52 – Honza Maršálek – Škoda Felicia

53 – Lucie Petráčková – Petr Petráček – Škoda 130 LR

54 – Petr Kožíšek – Roman Jedlička – Škoda Favorit

55 – Petr Kolman – Pavel Křivánek – Ford Sierra

56 – Miroslav Petráček – Eliška Petráčková – Škoda 1000 MB

57 – Jakub Krameš – Tereza Kramešová – Škoda Rapid

58 – David Mladý – Jarouš Mladý – Alfa Romeo

59 – Jaroslav Kadoun – Zuzka Řezáčová – Škoda 1000 MB

60 – Josef Šindela – Škoda 130 LR

61 – Zdeněk Holík – André Holík – Lada Samara

62 – Filip Křivský – Jiří Kára – Renault 5

63 – Jan Machač – Marek Bruner – Chevrolet Camaro

64 – Jaromír Dušek – Zdeněk Měkuta – Škoda Favorit

65 – Jiří Mikulka – Marcela Mikulková – Wartburg 312

66 – Roman Jedlička – Petr Kožíšek – Škoda Favorit

67 – Jiří Polák – Petra Kopsová – Wartburg 353

68 – Karel Vodochodský – Wartburg 353

69 – Max Pfeiffer – Jan Kulich – Trabant nebo Renault

70 – Jakub Malát – děda Ruda – Škoda Favorit

71 – Tomáš Verner – Saréne Ziffel – Renault Clio 3 cup

72 – Jan Klinke – Jan Klinke – Mazda MX 3

73 – Jan Reiss – Škoda 130 RS

Harmonogram jarního setkání legend 2024

pátek – 31.5.2024

od 16,00 možnost vjezdu do depa

17,00-18,00 přejímky

sobota – 1.6.2024

8,00 – 8,45 přejímky

9,00 – rozprava s jezdci

9,20 – seznamovací jízdy

9,45 – start prvního závodního vozu

12,30 – 13,00 pauza na oběd

13,00 – 17,00 odpolední závodní jízdy

neděle – 2.6.2024

10,00 – start prvního závodního vozu

12,30 – 13,00 pauza na oběd

13,00 – 16,00 odpolední závodní jízdy

17,00 – vyhlášení vítězů

Startovní listina jarní setkání legend 2024

Startovní listina jarního setkání legend – prosím, vzhledem k tomu, že jsem to dávala dohromady ze třech seznamů, SMS zpráv atd. a dodělávám DPH, tak to neberte osobně, ale dejte prosím včas vědět, ať Vás doplním

Omlouvám se předem všem a děkuji za Vaší součinnost

1 – Václav Pech – František Šimek – Porsche 911

2 – Milan Zapadlo – Luboš Navrátil – Škoda

3 – Pavel Šofr – Ford Cosworth

4 – Jiří Černý – Dalibor Moravec – Peugeot 309 Gt

5 – Vladimír Berger – Škoda Favorit

6 – Otakar Zenkl – Jan Bosek – Škoda Favorit

7 – Marcel Tuček – Vrba – Škoda 130 LR

8 – Jiří Boček – BMW

9 – Tomáš Fuchs – Josef Stočes – Alfa Romeo

10 – Jiří Moskal – Jiří Moskal – VW Golf

11 – Miroslav Sova – Jan Sova – Alfa Romeo

12 – Ivan Rejmon – Jiří Polák – Trabant

13 – Václav Polívka – Jan Hájek – Škoda 110 L

14 – Roman Farka – Míra Šmídl – Fiat 130 TC Abarth

15 – Miroslav Hošek – Jan Rúta – BMW

16 – Karel Pletka – Josef Čermák – Porsche Cayman

17 – Vlastimil Suk – Eva Suková – Suzuki Swift

18 – Eugen Šaloun – Jiří Horák – BMW

19 – Jiří Achs – Tomáš Achs – BMW

20 – Martin Šenkýř – Jiří Smejkal – Honda

21 – Ladislav Hubálek – Štěpán Kaděra – BMW

22 – Petr Müller – Jana Müllerová – BMW

23 – Jan Watzek – Jan Watzek – Renault Clio

24 – Vlastimil Suk – Markéta Suková – Suzuki Swift

25 – Luboš Krameš – Eršek – Škoda Rapid

26 – Vlastimil Pocar – Vendulka Šilhánová – Škoda Rapid

27 – Tomáš Krédl – Lucie Krédlová – Škoda 130 LR

28 – Roman Petr – Simona Tazlerová – Škoda Felicia

29 – Josef Cvejn – Iva Cvejnová – Suzuki Swift

30 – Jan Kulich – Václav Duchek – BMW

31 – Tomáš Němec – Pivoa Rumpijem – BMW

32 – Petr Šindelář – Lukas Domonkos – Renault Clio RS

33 – Lukáš Cvejn – Ondřej Vrba – Suzuki Swift

34 – Pavel Procházka – Nikol Reissová – Citroen Saxo

35 – Marek Vaňha – Peugeot 106

36 – Jan Řezáč – Pepa Blecha – BMW

37 – Daniel Bartoš – Jakub Linhart – BMW

38 – Jakub Rába – Jakub Vodička – BMW

39 – Petr Němec – Tomáš Marný – BMW

40 – Eliška Šalounová – Leontýna Vacková – BMW

41 – Martin Fencl – Jindra Kodl – Škoda Octavia

42 – Zdeněk Frühauf – Lucie Čížková – Ford

43 – Filib Sieber – Nela Güntherová – Ford

44 – Martin Vašenda – Ford

45 – Libor Gutt – Ford

46 – Radek Gutt – Ford

47 – Václav Hampl – Viktor Hampl – Ford

48 – Dan Šarvaš – Ford

49 – Miroslav Jílek – BMW

50 – Martin Štencl – Eliška Šalounová – BMW

51 – Denisa Doláková – Julie Rajtová – BMW

52 – Honza Maršálek – Škoda Felicia

53 – Lucie Petráčková – Petr Petráček – Škoda 130 LR

54 – Petr Kožíšek – Roman Jedlička – Škoda Favorit

55 – Petr Kolman – Pavel Křivánek – Ford Sierra

56 – Miroslav Petráček – Eliška Petráčková – Škoda 1000 MB

57 – Jakub Krameš – Tereza Kramešová – Škoda Rapid

58 – David Mladý – Jarouš Mladý – Alfa Romeo

59 – Jaroslav Kadoun – Zuzka Řezáčová – Škoda 1000 MB

60 – Josef Šindela – Škoda 130 LR

61 – Zdeněk Holík – André Holík – Lada Samara

62 – Filip Křivský – Jiří Kára – Renault 5

63 – Jan Machač – Marek Bruner – Chevrolet Camaro

64 – Petr Balcar – Jaroslava Balcarová – Škoda Felicia

65 – Jiří Mikulka – Marcela Mikulková – Wartburg 312

66 – Roman Jedlička – Petr Kožíšek – Škoda Favorit

67 – Jiří Polák – Petra Kopsová – Wartburg 353

68 – Karel Vodochodský – Wartburg 353

69 – Max Pfeiffer – Jan Kulich – Trabant nebo Renault

70 – Jakub Malát – děda Ruda – Škoda Favorit

71 – Jan Reiss – Škoda 130 RS

Poslat zprávu

Zobrazit přehledy a reklamy

Propagovat příspěvek

Ubytování jarní setkání legend 2024

Blíží se nám termín jarního setkání a tak představujeme letošní možnost ubytování, máme rezervaci resortu Panská Bechyně, jehož součástí je hotel, penzion a hájenka

Po dohodě nám vedení hotelu nabídlo cenu ubytování, včetně snídaně za 1120,- Kč, což vzhledem k tomu, že v době setkání je již plná sezóna a Bechyně je lázeňské město je myslíme dostatečně vstřícné. Pokoje a celé vybavení resortu je nádherné, personál je velice vstřícný a milý.

Rezervace na ubytování posílejte, prosím, jako vždy na mail – ubytovanilegendy@seznam.cz

Platbu za ubytování pak na číslo účtu – 2602486641/2010 – do poznámky jméno posádky

Děkujeme a těsíme se na Vás

P.S. dopravu z depa do resortu pro všechny, kdo nebudou moci řídit budou zajišťovat pořadatelé – občerstvení bude samozřejmě, jak v depu, tak v resortu 😉

Seznam přihlášených na Jarní setkání legend 2024

Krásné pondělí přeji, vzhledem k tomu, že jsme byli bohužel napadeni hackery a probíhala oprava a „vyčištění“ stránek, nevíme, zda zůstalo v pořádku i přihlášení posádek, prosíme Vás tedy o kontrolu, zda se vidíte v seznamu a pokud ne, tak prosíme, vyplňte přihlášku ještě jednou

Děkujeme za pochopení a Vaši vstřícnost

Zora a Honza

Seznam přihlášených, které v systému nyní evidujeme: – aktualizace k datu 14.5.2024

Petr Müller – Jana Müllerová
Tomáš Krédl – Lucie Krédlová
Dan Šarvaš – Dan Šarvaš
Honzik Maršálek – Honzik Maršálek
Venda Hampl – Viktor Hampl
Radek Gut – Radek Gut
Libor Gut – Libor Gut
Zdeněk Frühauf – František Kupec
Max Pfeiffer – Jan Kulich
Lukáš Cvejn – Ondřej Vrba
Josef Cvejn – Iva Cvejnová
Václav PECH – František Šimek

Marcel Tuček – Mirek Vrba
David Mladý – Jarouš Mladý
Luboš Krameš – Ludvimil Eršek
Jakub Krameš – Tereza Kramešová
Roman Jedlička – Petr Kožíšek
Petr Kožíšek – Roman Jedlička
Petr Šindelář – Lukas Domnkos
Petr Balcar – Jaroslava Balcarová
Jan Watzek – Jan Watzek
Eugen Šaloun – Eugen Šaloun
Martin Štencel – Eliška Šalounová
Denisa Dolanová – Julie Rajtová
Eliška Šalounová – Leontýna Vacková
Miroslav Jílek – Jiroslav Mílek
Miroslav Sova – Jan Sova
Martin Vašenda – Martin Vašenda
Filip Sieber – Zdeněk Frühauf
Lucie Petráčková – Petr Petráček
Petr Kolman – Pavel Křivánek
Miroslav Petráček – Eliška Petráčková
Tomáš Němec – Piivoa Rumpiem
Filip Křivský – Jiří Kára
Ivan Rejmon – Jiří Polák
Karel Vodochodský – x x
Petr Balcar – Jaroslava Balcarová
Ludvík Štefaník – Zdeněk Psotka
Jan Machač – Marek Brunner
Jiří Polák – Petra Kopsová
Petr Klokočník – Lucie Klokočníková
Jan Kulich – Václav Duchek
Martin Fencl – Jindra Kodl
Tomáš Krédl – Lucie Krédlová
Vlastimil Pocar – Vendy Šilhanová
Josef Cvejn – Iva Cvejnová
Jaroslav Kadoun – Zuzana Řezáčová
Petr Šindelář – Lukáš Domonkos
Jan Sova – Jakub Petrilák
Roman Petr – Simona Tazlerova

Martin Fencl

Petr Němec

Martin Šenkýř

Václav Polívka

Pavel Šofr

Jiří Achs

Ladislav Hubálek

Jiří Mikulka

Marek Vaňha

Hošek – Ruta

Zdeněk Holík – André Holík

Pavel Procházka – Nikký Reissová

Černý – Moravec

Jan Reiss

Jan Řezáč – Pepe Blecha