Poslední šance objednat ubytování a jídlo na Zvíkově

Zítra (21.9.2022) během dne budeme odesílat definitivní objednávky a platby za ubytování a jídlo pro naše závodníky, doprovody a mechaniky na Zvíkově, tak prosíme každého z Vás, kdo ještě zapomněl, případně se rozhodl, že by potřeboval ubytování ve společnému campu na Zvíkově, aby se ozval nejpozději do středy 21.9.2022 do 11:00 hod.

Pro ty, kdo již mají ubytování objednáno zároveň doplňujeme informaci, že všechny chatky i sruby jsou celoroční, tedy vše je vybaveno topením a nemusíte se tak bát, že Vám v noci bude zima.

Těšíme se na Vás všechny v Písku

Kde a co najdeme?

Ubytování – Srubový kemp Zvíkov – Village camp Zvíkov

https://mapy.cz/zakladni?id=13270088&source=firm&x=14.1973476&y=49.4291419&z=17

Motokáry Písek

https://mapy.cz/zakladni?source=addr&id=9636045&ds=1&x=14.1135137&y=49.3009669&z=17&base=ophoto

Letiště Bechyně

https://mapy.cz/zakladni?q=49.275983%2C14.474533&source=addr&id=9636045&ds=1&x=14.1135137&y=49.3009669&z=17&base=ophoto

Kbyby přesto někdo z Vás bloudil, tak prosím, volejte někomu z nás, pokusíme se Vás najít a dovézt

STARTOVNÍ LISTINA RALLY LEGEND PODZIM 2022 PÍSEK – BECHYNĚ KE DNI 20.9.2022

1.VÁCLAV PECH + FRANTIŠEK ŠIMEK— PORSCHE 911

2.MILAN ZAPADLO——————————–ŠKODA 130 RAPID

3.JIŘÍ ČERNÝ + SAIGON —–PEUGEOT 309 GTI

4.JIŘÍ MOSKAL + JIŘÍ MOSKAL ML.———————-BMW E30

5.JOSEF VODEHNAL + STANISLAV MALINA—–MOSKVIČ

6.TOMÁŠ FUCHS + JOSEF STOČES —IKCO-RUNA

7.JIŘÍ WEBINGER + IVAN HRON——-TRABANT WRC

8.JIŘÍ BOČEK + JIŘÍ BOČEK Jun. ——BMW

9.VLASTIMIL SUK + EVA SUKOVÁ ——————– SUZUKI SWIFT

10.PAVEL ŠOFR —————FORD SIERRA COSWORTH

11.JAN TRAJBOLD+MARTIN BARTUNĚK—–MITSUBISCHI GALANT

12.JIŘÍ ACHS ————————-PORSCHE 911

13.VÁCLAV POLÍVKA + PAVEL BEZ —-ŠKODA 110L

14.VÁCLAV FARKA —————BMW 2002 TI

15.MIROSLAV HOŠEK + JAN RUTA —- ŠKODA 100

16.PAVEL PAULÍK + ALEŠ MORÁVEK —SAAB 96

17.PETR MULER ———-BMW E30

18.JAN WATZEK + JAN WATZEK jun. —-Renault Clio Sport.

19.JIŘÍ NOVÝ + JIŘÍ NOVÝ —–VW GOLF I

20.PETR KOŽÍŠEK + PETRA KOŽÍŠKOVÁ ——ŠKODA FAVORIT

21.MIROSLAV SOVA + TAUŠOVÁ —–ŠKODA FAVORIT

22.ROMAN FARKA ———–FIAT RITMO

23.MIROSLAV HRUBÝ + PETR JAROŠ ——LADA VFTS

24.VLASTIMIL SUK jun.+ MARKÉTA SUKOVÁ —-SUZUKI SWIFT

25.KLOKOČNÍK ——————LADA VFTS

26.LADISLAV HUBÁLEK + PAVEL RYŠÁNEK —BMW E21

27.JINDŘICH PACL + ALENA BENEŠOVÁ —- Renault Megane RS 

28..TOMÁŠ ZÁSTĚRA + JIŘÍ BAUER ——FIAT 128 SPORT

29.ELIŠKA ŠALOUNOVÁ + TOMÁŠ NĚMEC – BMW E36

30.JAN SOVA + PETR PETRILÁK —–ALFA ROMEO 155

31.PETR NĚMEC ————-PEUGEOT 106 GTI

32.VÁCLAV ZVOLSKÝ + ZVOLSKÁ —BMW E36

33.TOMÁŠ NĚMEC —————–BMW E36

34.ROMAN PETR+SIMONA TAZLEROVÁ——ŠKODA FELICIA KIT

35.VLASTIMIL POCAR +VENDULKA ŠILHANOVÁ-ŠKODA130RAPID

36.JAROSLAV KADOUN + ? ————— ŠKODA 1000 MB

37.TOMÁŠ KRÉDL + ? ——- ŠKODA 130LR

38.PETR KOLMAN+Z.BRÝDL, P.KŘIVÁNEK – FORD SIERRA

39.ZDENĚK FRUHAUF + FR.KUPEC -FORD ESCORT COSWORTH

40.LIBOR GUT + ? ——-FORD ESCORT COSWORTH

41.RADEK GUT + ? —– FORD FIESTA RS

42.MARTIN VAŠENDA ————FORD FOCUS ST TURBO

43.ALEŠ PŘIBYL ————FORD FIESTA ST

44.DAVID KOFROŇ ——–HONDA CIVIC

45.JAKUB MALÁT +MALÁT ————-ŠKODA FAVORIT

46.JAKUB RÁBA + ————– BMW 320i

47.DANIEL BARTOŠ + ————-BMW 320i

48.JIŘÍ KALÁBEK + PAVEL PROCHÁZKA ——ŠKODA FABIA

49.LUKÁŠ MATUŠEK+ PETR KULIČ——- ŠKODA 130 RS

50.PETR ŠTUMR + ———–– ŠKODA FAVORIT

51.TOMÁŠ OMELKA ————–OPEL ADAM

52.PAVEL KOLAŘÍK + LENKA VYSLYŠELOVÁ ——–FIAT SEICENTO

53.JAN REISS ——————–ŠKODA 130 RS

Program podzimního setkání legend 2022

Program pátek:

přejímky vozidel – 8:00 – 9:00 hod.

rozprava s jezdci – 9:15 hod.

jízdy – 9:30 – 17:00 hod.

grilování a posezení v campu – 19:00 – xy hod.

Program sobota:

příjezd na letiště Bechyně – 10:00 hod.

rozprava s jezdci a zaváděcí jízdy – 10:15 hod.

jízdy – 10:30 – 16:00 hod.

vyhlášení výsledků a dekorování vítězů – 16:30 hod.