Startovní listina k 5.10.2023

Startovní listina na podzimní setkání legend Bělá pod Bezdězem ke dni 5.10.2023

1. Vladimír Berger- Škoda 130 LR

2.Zapadlo Milan + Navrátil Luboš – Škoda Rapid 130

3.Valoušek Pavel – Mitsubishi EVO IX

4. Marcel Tuček + Mazda XR

5.Jiří Černý – Dalibor Moravec Peugeot 309 GTI

6. Trajbold Jan + Martin Bartůněk – Mitsubishi EVO

7. Jiří Moskal st.  – VW Golf 1,8 GTi

8. Fuchs Tomáš + Stočes Josef –

9.Ivan Rejmon + Jiří Polák Trabant 601

10.Jiří Webinger – Trabant 601

11.Boček Jiří + Boček Jiří Jun. – BMW E46

12.Suk Vlastimil + Suková Eva – Suzuki Swift

13.Polívka Václav – Škoda 110L

14.Achs Jiří + Achs Jiří jun. – BMW

15.Miroslav Sova + Jan Sova – Alfa Romeo

16.Nový Jiří + Nový Jiří jun. – VW Golf GTI

17.Václav Farka + Roman Farka BMW 2002

.18.Pletka Karel + Čermák Josef – Porsche Cayman 750S

19.Josef Vodehnal + Malina Moskvič

20.Jiří Omelka + Tomáš Kopecký VW Scirocco 1,8/16V

19.Hubálek Ladislav + Kaděra Štěpán – BMW E21

21.Otakar Zenkl – Seat Ibiza

22.Müller Petr + Müllerová Jana – BMW 318

23.Minář Bořivoj + Straka Karel – Toyota Celica

24.Kožíšek Petr + Roman Jedlička – Škoda Felicia

25.Watzek Jan + Watzek – Renault Clio Sport

26..Šenkýř Martin + Smejkal Jiří – Honda Civic type-r

27.Pacl Jindřich –Jan Pacl Renault Megane RS

28.Suk Vlastimil jun. + Suková Markéta – Suzuki Swift

29.Pavel Maier Ford Escort MK I

30.Ladislav Hubálek + BMW E21

31.Jaroslav Urban + Radek Urban BMW E30

32.Jan Kulich + Václav Duchek BMW 318 Ti Compact

33. Frühauf Zdeněk + Sieber Filip – Ford Escort RS 2000

34.Gut Radek – Ford Fiesta Xr2i 1,6i

35.Gut Libor – Ford Escort RS 2000

36.Vašenda Martin – Ford Focus ST 170 2.0i

37.Matěj Žovinec + Eliška Maršálková Toyota Yaris GR

38.Tomáš Němec + Jiří Boček Bmw 318

39.Václav Hampl + Václav Hampl jun. Ford Focus ST 225 Turbo

40. Jiří Pánek + Vlatimil Strnad Mitsubishi EVO

41. Jakub Pokorný – Peugeot 106 GTi

42.Jakub Rába + Jakub Linhart BMW E46

43.Miroslav Petráček + Lucie Petráčková š 1000MB

44.Jan Sova + Jakub Petrilák Alfa Romeo 155

45.Luboš Krameš + Ludvík Eršek Škoda 1000 MB

46.Vlastimil Pocar + Vendula Šilhanová Škoda Rapid 130 R/H

47.Tomáš Krédl + Lucie Krédlová Škoda 130 L

48.Roman Petr + Simona Tazlerová Škoda Felicia Kitcar

49.Šindela Josef + Šárka Buřicová – Škoda 130 RS

50. Radek Babka + Anna Babková Škoda Felicia

51.Mladý David + Mladý Jaroslav – Alfa Romeo

52.Roman Pašek – Renault

53.Petr Šindelář + Tomáš Keřlík Renault clio rs sport

54.Ivan Kališ + Alena Kališová Škoda Felicia 1,4 minikit

55.Daniel Bartoš + Eliška Vašáková BMW 320i e46

56.Jiří Moskal ml. – BMW 318i

57.Zdeněk Ferko – Seat Leon

58.Petr Kolman+ Pavel Křivánek Ford Sierra

59.Mikulka Jiří + Mikulková Marcela – Wartburg 312

60.Jiří Polák + Petra Kopsová Wartburg 353

61. Kadoun Jaroslav – Škoda 1000 MB

62.Josef Cvejn + Iva Cvejnová SUZUKI SWIFT

63.Martin Klepáč – Ivan Říhánek – Citroen Xsara

64. Šalounová Eliška – Leo Vacková BMW 328

65. Martin Fencl + Jindřich Kodl Škoda Octavie

66.Roman Jedlička + Petr Kožíšek Škoda Favorit

67. Jiří Baxa – Roman Pašek – Škoda Felicia

68.Malát Jakub + Malát – Škoda Favorit

69.Zbyněk Krestýn + Jana Krestýnová Škoda Fabia 1.9 TDi RS

70. Štumr Petr –  Škoda Favorit

71. Procházka Pavel + Reissová Nikol – Škoda Fabia 1.9 TDI RS

72.Jan Reiss + Škoda 130 RS

Poslední informace před podzimním setkání legend 2023

Blíží se nám víkendové podzimní setkání legend 2023 a tak pár posledních informací

1) vjezd do areálu bude možný od 17:00, je zbytečné pospíchat s příjezdem dřív, protože před námi je tam min do 16:00 jiná akce

2) dnes volal majitel penzionu v Bělé, že má na náměstí ještě volnou kapacitu max 25 míst na ubytování

3) startovní listina a tím tedy i přidělená startovní čísla budou zveřejněna dnes večer

Těšíme se na všechny 😉😘

Program podzimního setkání legend 2023

Program podzimního setkání legend 2023

Pátek od 18:00 – 20:00 administrativní přejímky

Sobota

8:00-9:00 administrativní přejímky

9:00 rozprava s jezdci

9:30 – 9:50 seznamovací jízdy

10:00 start první měřené jízdy

Další jízdy se pojedou vždy hned po dojetí posledního a uzavření časů

Neděle

9:30 rozprava s jezdci

9:45 start dalších měřených jízd

Vyhlášení výsledků nedělního závodu plánujeme cca v 15:00

Seznam přihlášených na podzimní setkání legend 2023 – Bělá pod Bezdězem ke dni 30.9.2023

1. Marcel Tuček + Mazda XR

2.Zapadlo Milan + Navrátil Luboš – Škoda Rapid 130

3.Valoušek Pavel – Mitsubishi EVO IX

4.Vladimír Berger- Škoda 130 LR

5.Jiří Černý -Dalibor Moravec Peugeot 309 GTI

6.Fuchs Tomáš + Stočes Josef –

7. Jiří Moskal st.  – VW Golf 1,8 GTi

8.Achs Jiří + Achs Jiří jun. – BMW

9.Ivan Rejmon + Jiří Polák Trabant 601

10.Jiří Webinger – Trabant 601

11.Boček Jiří + Boček Jiří Jun. – BMW E46

12.Suk Vlastimil + Suková Eva – Suzuki Swift

13.Polívka Václav – Škoda 110L

14.Trajbold Jan + Martin Bartůněk – Mitsubishi EVO

15.Miroslav Sova + Jan Sova – Alfa Romeo

16.Nový Jiří + Nový Jiří jun. – VW Golf GTI

17.Václav Farka + Roman Farka BMW 2002

.18.Pletka Karel + Čermák Josef – Porsche Cayman 750S

19.Josef Vodehnal + Malina Moskvič

20.Jiří Omelka + Tomáš Kopecký VW Scirocco 1,8/16V

19.

21.Otakar Zenkl – Seat Ibiza

22.Müller Petr + Müllerová Jana – BMW 318

23.Minář Bořivoj + Straka Karel – Toyota Celica

24.Kožíšek Petr + Roman Jedlička – Škoda Felicia

25.Watzek Jan + Watzek – Renault Clio Sport

26..Šenkýř Martin + Smejkal Jiří – Honda Civic type-r

27.Pacl Jindřich –Jan Pacl Renault Megane RS

28.Suk Vlastimil jun. + Suková Markéta – Suzuki Swift

29.Pavel Maier Ford Escort MK I

30.Ladislav Hubálek + BMW E21

31.Jaroslav Urban + Radek Urban BMW E30

32.Jan Kulich + Václav Duchek BMW 318 Ti Compact

33. Frühauf Zdeněk + Sieber Filip – Ford Escort RS 2000

34.Gut Radek – Ford Fiesta Xr2i 1,6i

35.Gut Libor – Ford Escort RS 2000

36.Vašenda Martin – Ford Focus ST 170 2.0i

37.Matěj Žovinec + Eliška Maršálková Toyota Yaris GR

38.Tomáš Němec + Jiří Boček Bmw 318

39.Václav Hampl + Václav Hampl jun. Ford Focus ST 225 Turbo

40. Jiří Pánek + Vlatimil Strnad Mitsubishi EVO

41. Jakub Pokorný – Peugeot 106 GTi

42.Jakub Rába + Jakub Linhart BMW E46

43.Miroslav Petráček + Lucie Petráčková š 1000MB

44.Jan Sova + Jakub Petrilák Alfa Romeo 155

45.Luboš Krameš + Ludvík Eršek Škoda 1000 MB

46.Vlastimil Pocar + Vendula Šilhanová Škoda Rapid 130 R/H

47.Tomáš Krédl + Lucie Krédlová Škoda 130 L

48.Roman Petr + Simona Tazlerová Škoda Felicia Kitcar

49.Šindela Josef + Šárka Buřicová – Škoda 130 RS

50. Radek Babka + Anna Babková Škoda Felicia

51..Mladý David + Mladý Jaroslav – Alfa Romeo

52.Roman Pašek – Renault

53.Petr Šindelář + Tomáš Keřlík Renault clio rs sport

54.Ivan Kališ + Alena Kališová Škoda Felicia 1,4 minikit

55.Daniel Bartoš + Eliška Vašáková BMW 320i e46

56.Jiří Moskal ml. – BMW 318i

57.Petr Kolman+ Pavel Křivánek Ford Sierra

58.Mikulka Jiří + Mikulková Marcela – Wartburg 312

59.Jiří Polák + Petra Kopsová Wartburg 353

60. Kadoun Jaroslav – Škoda 1000 MB

61.Josef Cvejn + Iva Cvejnová SUZUKI SWIFT

62. Šalounová Eliška – Leo Vacková BMW 328

63. Martin Fencl + Jindřich Kodl Škoda Octavie

64.Roman Jedlička + Petr Kožíšek Škoda Favorit

65..Malát Jakub + Malát – Škoda Favorit

66.Zbyněk Krestýn + Jana Krestýnová Škoda Fabia 1.9 TDi RS

67. Štumr Petr –  Škoda Favorit

68. Procházka Pavel + Reissová Nikol – Škoda Fabia 1.9 TDI RS

69.Jan Reiss + Škoda 130 RS

Seznam přihlášených na RALLY LEGEND BECHYNĚ 2023

1.Pech Václav + Šimek František – Porsche 911

2.Zapadlo Milan + Navrátil Luboš – Škoda Rapid 130

3.Valoušek Pavel – Mitsubishi EVO IX

4.Šofr Pavel – Ford Sierra Cosworth

5.Fuchs Tomáš + Stočes Josef –

6.Achs Jiří + Achs Jiří jun. – Porsche 911

7.Pletka Karel + Čermák Josef – Porsche Cayman 750S

8.Boček Jiří + Boček Jiří Jun. – BMW E46

9.Suk Vlastimil + Suková Eva – Suzuki Swift

10.Trajbold Jan + Pavlína Trajboldová – Mitsubishi EVO ?

11.Šaloun Eugen + Horák Jiří – BMW 1602

12.Černý Jiří + Moravec Dalibor – Peugeot 309

13.Polívka Václav – Škoda 110L

14.Sova + Sovová – Alfasud

15.Nový Jiří + Nový Jiří jun. – VW Golf GTI

16.Myslík Vladimír + Myslík Jaroslav – Škoda 110R

17.Nytl Pavel – Lada 2101

18.Hrubý Jiří + Hrubý Daniel – Mercedes 190

19.Hubálek Ladislav + Kaděra Štěpán – BMW E21

20.Kratochvíl Vít – Ford Sierra Cosworth

21.Kolman Petr + Křivánek Pavel – Ford Sierra

22.Minář Bořivoj + Straka Karel – Toyota Celica

23.Pocar Vlastimil + Šilhanová Vendulka – Škoda Rapid 130 R/H

24.Mikulka Jiří + Mikulková Marcela – Wartburg 312

25.Polák Jiří – Wartburg 353

26.Kožíšek Petr + Kožíšková Petra – Škoda Felicia

27.Holík 1 – Lada Samara

28.Suk Vlastimil jun. + Suková Markéta – Suzuki Swift

29.Vodochodský Karel + Tyl Miroslav – Wartburg 353

30.Vyoral Ladislav + Pacholík Miroslav —Audi  Quattro A2

31.Müller Petr + Müllerová Jana – BMW 318

32.Sova Jan + Petrilák Jakub – Alfa Romeo 155

33.Watzek Jan + Watzek – Renault Clio Sport

34.Gut Radek – Ford Fiesta Xr2i 1,6i

35.Gut Libor – Ford Escort RS 2000

36.Šedivý Ivan – Mitsubischi EVO IX

37.Šenkýř Martin + Smejkal Jiří – Honda Civic type-r

38.Frühauf Zdeněk + Sieber Filip – Ford Escort RS 2000

39.Pacl Jindřich – Renault Megane RS

40.Vašenda Martin – Ford Focus ST 170 2.0i

41.Hampl Václav – Ford Focus ST 225 Turbo

42.Rozsívalová Katarína + Kelblová Veronika – Honda CRX 1 G 1,5

43.Šindela Josef + Šárka Buřicová – Škoda 130 RS

44.Kadoun Jaroslav – Škoda 1000 MB

45.Krédl Tomáš – Škoda 130 LR

46.Krameš Luboš + Eršek Ludva – Škoda 1000 MB

47.Holík 2 – Lada Samara

48.Roman Petr + Tazlerová Simona – Škoda Felicia Kitcar

49.Němec Tomáš – BMW 328

50.Tůma Jiří – Porsche Boxter

51.Kulich Jan + Duchek Václav – BMW 318 Ti Compact

52.Mladý David + Mladý Jaroslav – Alfa Romeo

53.Bartoš Daniel – BMW 320

54.Balcar Petr + Balcarová Jaroslava – Škoda Felicia

55.Pokorný Jakub – Peugeot 106 GTI

56.Šalounová Eliška – BMW 328

57.Holík 3 – Lada Samara

58.Střihavka Daniel – Renault Twingo

59.Tyl Miroslav + Vodochodský Karel – Wartburg 353

60.Němec Petr – Peugeot 106 GTI

61.Kožíšková Petra + Kožíšek Petr – Škoda Felicia

62.Fencl Martin – Škoda Octavia

63.Šindelář + Domonkos – Renault Clio Sport

64.Malát Jakub + Malát – Škoda Favorit

65.Štumr Petr – Škoda Favorit

66.Procházka Pavel + Reissová Nikol – Škoda Fabia RS

67.Reiss Jan – Škoda 130 RS

 

 

 

 

Jarní setkání legend 2023 v Bechyni

Vážení a milí přátelé a kamarádi,

pomalu a jistě se nám blíží termín jarního setkání legend na letišti v Hodonicích, které se bude konat o víkendu 26.5.-28.5.2023. Přihlášky na akci jsou již v plném proudu a všem, kdo to zatím neudělali připomínáme, že startovní listina není neomezená, a tak je již téměř plná.

Co se týká ubytování, tak tentokrát je pro Vás zajištěno ubytování přímo u Vltavy v obci Purkarec, a to jednak v Hotelu Pelikán a jednak naproti v Apartmánech u Anděla, počet míst je zde trochu omezený, ale myslíme si, že i tak dostatečný. Jako vždy Vás tu bude čekat večerní raut a samozřejmě i bohaté snídaně. Ti z Vás, kdo budou chtít ubytování tak, prosím, nezapomeňte napsat na mail k tomu určený – ubytovanilegendy@seznam.cz

Ubytování je v pokojích, apartmánech a dokonce i plně vybavených bytech – s tím, že nejvíce pokojů je 2-3 lůžkových, apartmány jsou pro max.5 osob, s oddělenými pokoji, byty jsou 2 pro až 6 osob, opět s oddělenými pokoji.

Ceny ubytování a jídla pro Vás ještě řešíme, ale předběžná cena při objednávání pobytu byla v 700-900 dle ubytování (pokoj, apartmán), raut 350,- Kč a snídaně 200,- Kč

Prosíme všechny posádky, aby věnovaly pozornost platbám – POZOR čísla účtu pro startovné a ubytování jsou z důvodu lepší evidence rozdílná:

startovné hradit na účet číslo – 115-786440277/0100

ubytování na účet číslo – 2020550017/3030

Předem moc děkujeme

Vánoční přání

Vážení přátelé a kamarádi,za Náš organizační tým přejeme vše nejlepší do nového roku 2023,mnoho pracovních ,sportovních úspěchů a hlavně zdraví.

Naše jarní akce RallyLegend se uskuteční 27 a 28.5. 2023 na letišti Hodonice u Bechyně.

K Vašim dotazům, kde najdete fotografie z jarního setkání legend, tak je to na níže uvedeném odkazu:

https://www.facebook.com/groups/2893208094226967/permalink/3168113033403137/

Videa z jarního setkání, resp. odkaz na ně bude následovat

Harmonogram setkání legend 27.5.-29.5.2022

pátek – 27.5.2022

od 16,00 možnost vjezdu do depa

17,00-18,00 přejímky

sobota – 28.5.2022

8,00 – 8,45 přejímky

9,00 – rozprava s jezdci

9,20 – seznamovací jízdy

9,45 – start prvního závodního vozu

12,30 – 13,00 pauza na oběd

13,00 – 17,00 odpolední závodní jízdy

neděle – 29.5.2022

10,00 – start prvního závodního vozu

12,30 – 13,00 pauza na oběd

13,00 – 16,00 odpolední závodní jízdy

17,00 – vyhlášení vítězů

Areál Bělá pod Bezdězem – vjezd do depa – pátek

UPOZORNĚNÍ !!!!

Najíždění do areálu – depa je možné až po 16:00 hodině, z důvodu akce, která je v areálu před námi !!!

V případě, že přijedete dřív, nechte vozidla odstavena před vjezdem do areálu a pokud možno do areálu nechoďte ani pěšky. Ve spodní části areálu – tedy i u vjezdu by mělo probíhat focení a natáčení, tak ať kvůli nám nemusí záběry opakovat.

Předem děkujeme za vstřícnost a pochopení